produkt medargin 120caps

Medargin CAPS w kapsułkach 120szt.

 

Skład Medargin CAPS 120

MEDARGIN jest także dostępny w postaci kapsułek (MEDARGIN CAPS). Opakowanie MEDARGIN CAPS zawiera 120 kapsułek. Zawartość każdej kapsułki to 750 mg czystej L-argininy.

Działanie Medargin
Arginina bierze udział w powstawaniu tlenku azotu- substancji wywierającej bardzo korzystny wpływ na naczynia krwionośne. Tlenek azotu działa rozkurczająco na naczynia tętnicze, co powoduje zwiększony przepływ krwi w tkankach. Zapobiega również osadzaniu się płytek krwi i cholesterolu na ściankach naczyń. Arginina stosowana jako uzupełnienie diety pomaga w utrzymaniu prawdiłowego ciśnienia tętniczego krwi oraz odgrywa ważną rolę w zmniejszaniu ryzyka wystąpienia miażdżycy i profilaktyce innych chorób układu sercowo-naczyniowego.

Dawkowanie
Zawartość płaskiej miarki rozpuścic w soku owocowym, wodzie lub jogurcie. Jeżeli nie zostało zalecone inaczej stosować 3 razy dziennie 1 miarkę.

Medargin
Zawarta w MEDARGIN arginina pomaga obniżyć ciśnienie tętnicze, zwiększa wydolność organizmu na wysiłek fizyczny, zmniejsza ryzyko pojawiania się stanów miażdżycowych, poprawia ukrwienie kończyn.

Kup Medargin najtaniej z najdłuższym terminem przydatności w naszym sklepie:

 kup medargin dolce vita

 

kup medargin allegro

kup najtaniej z najdłuższym terminem przydatności- MEDARGIN
Twoja "cząsteczka życia"

pdf

zobacz ulotkę informacyją

 

Copyright © 2010 - 2016 MEDARGIN. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Designed by PC LOGIC