Sprawność seksualna

Medargin tlenek azotu nagroda Nobla

 

L-arginina: skuteczna metoda na zwiększenie potencji

Arginina to proteina jest znana i popularna wśród sportowców: wspomaga przyrost tkanki mięśniowej i zwiększa rezultaty aktywności fizycznej. Nie wszyscy jednak wiedzą, że widocznie warunkuje zwiększenie potencji.
Zawartość argininy w ciele uzależnia syntezę tlenku azotu, który jak wiesz umożliwia świetną formę w łóżku. Medargin zawiera 2000 mg argininy w jednej porcji lub saszetce.
Arginina to naturalny sposób na potencję: w przeciwieństwie do niebieskich tabletek nie prowokuje efektów niepożądanych, jak np. zawyżonego ciśnienia krwi, napadów gorąca, czy problemów ze snem.
Arginina zawarta w Medargin zapewnia długotrwałą formę i odczuwalne wzmocnienie potencji: w przeciwieństwie do środków na receptę arginina to produkt ekologiczny o długofalowej skuteczności. Dzięki argininie będziesz ciągle gotów wkroczyć do boju a Twoja kobieta z pewnością zauważy Twoje niewyczerpane zapasy wigoru. Nie wahaj się: jeszcze dziś przekonaj się co to arginina i jakie walory może zaproponować. Wkrocz do akcji i odzyskaj siłę: bez ryzyka, skutecznie i naturalnie. Arginina zawarta w Medargin, pomoże Tobie także w łóżku ;)
Z powyższego wynika i to, że stosując L-argininę możemy poprawić sprawność seksualną pośrednio (poprzez lepszą sprawność ogólną i większą wydolność) i bezpośrednio poprzez doraźną poprawę ukrwienia narządów płciowych. Suplementy, czy to dla sportowców czy to dla mężczyzn chcących poprawić sprawność seksualną, zawierające L-argininę redukują problemy z erekcją, bo zwiększają napływ krwi do ciał jamistych prącia. I to w zasadzie wszystko.
Arginina w swoim działaniu na potencję może przypominać Viagrę. Jest to wpływ tlenku azotu w celu poszerzania naczyń krwionośnych. Amerykański naukowiec i badacz właściwości argininy dyrektor kliniki Tahoma dr J.Wright uważa, że podawanie l-argininy może powodować zbliżone efekty do tych, które obserwujemy w przypadku niebezpiecznej i drogiej Viagry, z uwagi na podobny mechanizm działania: blokadę enzymu PDE5. Jego zdaniem, suplementacja argininy jest bezpieczna, tania i skuteczna. Idealna forma zwalczania seksualnych problemów mężczyzn.
Poprzez blokadę enzymu PDE5, zarówno arginina jak i Viagra zapobiegają niszczeniu tlenku azotu, którego głównym źródłem w organizmie jest również arginina. Zgodnie z twierdzeniem biochemików, bez odpowiedniej ilości tlenku azotu nie jest możliwe poszerzanie naczyń krwionośnych, a tym samym prawidłowa erekcja. Według nich wszelkiego rodzaju używki oraz zachwianie równowagi hormonalnej wywołane stresem, są bezpośrednią przyczyną szybszego zużycia zapasów argininy w organizmie.
W chwili pobudzenia układ nerwowy transmituje do specjalnych komórek zlokalizowanych w prąciu informację, która steruje ruchami położonych tam mięśni gładkich. Na skutek tych sygnałów wymienione wcześniej komórki zaczynają produkcję niesamowicie cennej substancji: tlenku azotu.
To właśnie tlenek azotu przy udziale skomplikowanych reakcji enzymatycznych umożliwia napływ krwi do członka i wywołuje erekcję. Tlenek azotu jest związkiem podatnym błyskawicznemu rozpadowi: a czas i moc erekcji zależy jest od jego nieustannej podaży. U licznych mężczyzn z powodu nerwów, zmęczenia i zaburzeń hormonalnych związanych z wiekiem, podaż tego wartościowego związku zmniejsza się hamując możliwość zachowania skutecznego wzwodu.
Jak zatem osiągnąć zwiększenie potencji? Naturalną odpowiedzią wydaje się: nasilić wytwarzanie tlenku azotu. Ale skąd go wziąć?

Wystarczy kupić Medargin.

 kup medargin dolce vita

 

kup medargin allegro

kup najtaniej z najdłuższym terminem przydatności- MEDARGIN
Twoja "cząsteczka życia"

pdf

zobacz ulotkę informacyją

 

Copyright © 2010 - 2016 MEDARGIN. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Designed by PC LOGIC